ERA-1ARW3651C
MFR.Part #
ERA-1ARW3651C
JLCPCB Part #
C20519057
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS