EEF-UE0J151ER
MFR.Part #
EEF-UE0J151ER
JLCPCB Part #
C19320469
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 150uF 3.3A@100kHz 4.2mm 6.3V Polymer ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS