ERJ-U1DF4641U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4641U
JLCPCB Part #
C4091150
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS