ERA-3VRB3241V
MFR.Part #
ERA-3VRB3241V
JLCPCB Part #
C4276865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS