EEEHA0J101WR
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEEHA0J101WR
JLCPCB Part #
C336294
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 47mA@120Hz 5.4mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS