EEEFK1E331GP
MFR.Part #
EEEFK1E331GP
JLCPCB Part #
C413509
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 160mΩ@100kHz 25V 330uF 5000hrs@105℃ 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS