ERJ-S03F1R15V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R15V
JLCPCB Part #
C1859772
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.15Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS