ERG-1SJ161
MFR.Part #
ERG-1SJ161
JLCPCB Part #
C6844826
Description
-55℃~+235℃ 160Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS