ECW-HA3C332HQ
MFR.Part #
ECW-HA3C332HQ
JLCPCB Part #
C3803680
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 3.3nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS