ERJ-S08F6R20V
MFR.Part #
ERJ-S08F6R20V
JLCPCB Part #
C1860124
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 400V 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS