ERJ-U1TF8061U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8061U
JLCPCB Part #
C3988618
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS