ECW-FD2J684KQ
MFR.Part #
ECW-FD2J684KQ
JLCPCB Part #
C3794153
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS