ERA-6ARW163V
MFR.Part #
ERA-6ARW163V
JLCPCB Part #
C4170528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS