ECW-H20153JV
MFR.Part #
ECW-H20153JV
JLCPCB Part #
C3808428
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 2kV ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS