ECW-FD2W105KC
MFR.Part #
ECW-FD2W105KC
JLCPCB Part #
C3783778
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS