ERJ-UP6F1004V
MFR.Part #
ERJ-UP6F1004V
JLCPCB Part #
C3972966
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS