ERA-8AHD17R8V
MFR.Part #
ERA-8AHD17R8V
JLCPCB Part #
C20018006
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS