ERJ-P6WF1070V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1070V
JLCPCB Part #
C4124837
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS