ECW-F4134JL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F4134JL
JLCPCB Part #
C3797091
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130nF 400V ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS