ECW-F4134RJL
MFR.Part #
ECW-F4134RJL
JLCPCB Part #
C6190668
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130nF 400V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS