ERJ-H2RD21R5X
MFR.Part #
ERJ-H2RD21R5X
JLCPCB Part #
C6240262
Description
-55℃~+175℃ 100mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS