ECO-S1KA122CA
MFR.Part #
ECO-S1KA122CA
Description
-40℃~+105℃ 1.725A@100kHz 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 80V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS