EEU-FM1A221
MFR.Part #
EEU-FM1A221
JLCPCB Part #
C1580787
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11.2mm 130mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 318.5mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS