EKYA630ELL122MLN3S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYA630ELL122MLN3S
JLCPCB Part #
C1598441
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10000hrs@105℃ 1200uF 16mm 21mΩ 31.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS