ERJPA2F5102X
MFR.Part #
ERJPA2F5102X
JLCPCB Part #
C541918
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS