ECA-1AHG101
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-1AHG101
JLCPCB Part #
C1668143
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 165mA@100kHz 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS