ERJ8CWFR020V
MFR.Part #
ERJ8CWFR020V
JLCPCB Part #
C713435
Description
1W 20mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS