CB1AF-T-12V
MFR.Part #
CB1AF-T-12V
JLCPCB Part #
C1524385
Package
Plugin,22x26mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 15ms 15ms 40A Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26mm Automotive Relays ROHS