ERJ-U0XF4640Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4640Y
JLCPCB Part #
C3945794
Description
-55℃~+125℃ 31mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS