20SEPF120M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20SEPF120M
JLCPCB Part #
C3010235
Package
Plugin,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 20V 25mΩ@100kHz 3.2A@100kHz 5.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS