EET-HD2G681LJ
MFR.Part #
EET-HD2G681LJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.968A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 42mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS