ECW-F6303RJL
MFR.Part #
ECW-F6303RJL
JLCPCB Part #
C6942049
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS