MOX-4-121963FE
MFR.Part #
MOX-4-121963FE
JLCPCB Part #
C3503634
Package
Plugin,D7.9xL104.6mm
Description
-55℃~+210℃ 10W 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D7.9xL104.6mm Through Hole Resistors ROHS