MM2002FE-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MM2002FE-R58
JLCPCB Part #
C19377517
Package
Plugin
Description
1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS