B12J900E
MFR.Part #
B12J900E
JLCPCB Part #
C3517343
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 900Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS