SM104034004FE
MFR.Part #
SM104034004FE
JLCPCB Part #
C2641607
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS