HVC0402N5007KET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0402N5007KET
JLCPCB Part #
C2479884
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 30V 5000MΩ 50mW Thick Film Resistor ±10% ±1000ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS