MJ3241FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ3241FE-R52
JLCPCB Part #
C19379682
Package
Plugin
Description
125mW 3.24kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS