TGHHV620RFE
MFR.Part #
TGHHV620RFE
JLCPCB Part #
C5981179
Description
120W 620Ω ±1% ±250ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS