B12J4R0E
MFR.Part #
B12J4R0E
JLCPCB Part #
C3369314
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 4Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS