B12J4K0E
MFR.Part #
B12J4K0E
JLCPCB Part #
C3469457
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 4kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS