UKZ2A330MPM1TD
MFR.Part #
UKZ2A330MPM1TD
JLCPCB Part #
C1596279
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS