UCA2C221MHD6TN
MFR.Part #
UCA2C221MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589847
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@100kHz 12000hrs@105℃ 160V 18mm 220uF 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS