UUJ2A221MNQ6MS
MFR.Part #
UUJ2A221MNQ6MS
JLCPCB Part #
C2690175
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 100V 220uF 440mA@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS