LKS1E103MESC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1E103MESC
JLCPCB Part #
C1583332
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 20mm 25V 35mm ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS