UUD1H221MNL1GS
MFR.Part #
UUD1H221MNL1GS
JLCPCB Part #
C125976
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 220uF 335mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS