UPW1C220MDD6
MFR.Part #
UPW1C220MDD6
JLCPCB Part #
C445352
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 22uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS