UST1A330MDD1TP
MFR.Part #
UST1A330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1590931
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 33uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS