USA1V4R7MDD1TP
MFR.Part #
USA1V4R7MDD1TP
JLCPCB Part #
C1583889
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 24mA@120Hz 35V 4.7uF 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS