UPS1V221MPD
MFR.Part #
UPS1V221MPD
JLCPCB Part #
C1581523
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 5mm 600mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS